Adobe Flashla Bedava Film İndirebilirsiniz!

28 Eylül 2008 Pazar


Adobe'nin CS4'ü yazılımındaki bir hata nedeniyle internetten ücretsiz video indirmeyi mümkün hale getirdi! Amazon.com kullanıcılarına kısıtlı sayıdaki videoyu bilgisayara indirme imkanı verecek şekilde sistem geliştirdiklerini duyurmuş, fakat Replay Media Catcher benzeri programlarla amazon.com'daki tüm videolar indirilebilir hale gelmiş.

Bir güvenlik, kerpiç sistemler yazılımında hata oluşur, Internet'in üzerinde filmler ve TV gösterilerini dağıtırdı, özgür kullanıcıların, amazondan kaydetmek ve kopyalamaya eriştiğine veriyor. Comun görüntü akma hizmeti.

Problem, Napster çağı esnasında müzik sanayisine sıkıntı veren şahlanmış korsanlığa internet üzerinde görüntü içeriğini açığa vurur, ve kocaman bir ağ izleyicisinde içeride bozdurması için perakendeciler, film stüdyoları ve televizyon şebekeleri tarafından gayretlerin altını kazıyor.

"Kerpiç tasarımında esaslı bir kusurdur. Bu, aptalca tasarlandı" Bruce Schneier dedi, hem de İngiliz Telecom'da baş güvenlik teknoloji memuru olan bir güvenlik uzmanı.

Kusur, şirketin oyuncularına bağlanan kerpicin parıltı görüntü servisçilerinde dinlendirir, neredeyse dünyanın ağ-bağlı bilgisayarlarının hepsini içeride yerleştirdi.

Yazılımın, internet üzerinde içeriği şifrelemediği kerpiç, ama sadece emirler, başlangıç gibi bir görüntü oyuncusuna yolladı, ve duruş, oynar. İndirmeyi arttırmak, hızlı gider, kerpiç, kerpiç yazılımı ve onun oyuncularının arasında bağlantıyı koruyan katı bir güvenlik özelliğini düşürdü.

"Kerpiç, bizim ürünlerimizin hepsinin güvenliğine yapılır, bizim oyuncularımızdan bizim servisçi yazılımımıza. Kerpiç, potansiyel korunmasızlıklardan kullanıcıları korumaya yardım etmesi için süren gayretin oldukça büyük bir miktarını yatırır" şirket, bir ifadede dedi.

Kerpiç, onun, daha önce bu ay etrafta bir güvenlik ilanını onun görüntü oyuncusunun geçerliğini doğrulayan internet üzerinde içeriği korumanın ne kadar en iyi olduğu ve onun müşterilerinde ne kadar en iyi bir özellikle onun yazılım güvenliği birleşmek için çağırdığına çıkardığını dedi.

Bir amazon temsilcisi, 40,000 film kadar çok teklif eden talep hizmetinde şirketin görüntüsünde memnun dedi, ve onun web sitesinde TV gösterileri, görüntü akarsu yakalama yazılımını kullanmak korsanlık yapılamaz.

Yine de, Reuters, en az biri programı tarafından testlerde internet üzerinde görüntü, Applian teknolojilerinden tekrar medya yakalayıcısı, kerpicin şifreleme teknolojisini onun görüntü oyuncu doğrulamasıyla beraber kullanan amazon ve diğer yerlerden kaydedilen filmleri kaydetmek için.

"Kerpiçtir (Akarsu), gerçekten şifrelenen değildir", söylenen Applian CEO faturası, Dettering'dir."

cnet news

0 yorum: