Google 10.Yıldönümünde Dünyayı değiştirecek fikirler arıyor!

25 Eylül 2008 Perşembe

Google'ın bu projesine buradan başvurabilir ve proje hakkında bilgi edinebilirsiniz!


Onun yeni olmuş yıldönümünü kutlamak, Google, işte onun on yılının rehberlik edilen bir turunu yayımladı, ve dünyayı geliştirmeyi denemesi için 100inci'ye onun proje 10u'nu başlattı.

Google, yardım eden insanlar için fikirleri bulması için 100inci'ye onun proje 10u'nu başlattı.

Yıldönümü yeri, 1998'de an yatırımının Andy Bechtolsheim'in $ 100,000 mahmuzunun olduğu gibi tarihsel anlara dikkati çeken bir zaman çizgisini teklif eder, onun, onun ağ indeksinde 1 milyar sayfaya uzandığı zaman 2000'de tarih, reklamlar için arama motoru, ilk umumi bir teklif, iGoogle için 2004 dosyalamayı kullanıyor olan AdWords reklamcıları için tıkırtı modeli başına bir ödemenin 2002 benimsemesi, ve hareketli ağ, 2005'te arar, 2006'da Google maliyesi ve Google doktorları, ve evrensel arama, ve 2007'de donatır.

100inci'ye 10 tasarla — hangisi, bir googola başvurur, 100 sıfır ile izlenen 1'in sayısı — insanlara izin vermesi için birbirlerine yardım etmek için hedefler, ayırır, şirketin, iyi toplum düzenini yapar. İnsanlar, 20 Ekim'e kadar onların fikirlerini teslim edebilir, ve Google, $ 10 milyonla en iyisini finanse edecek. Tavsiye niteliğinde bir tahta, beş kazanma fikrine yukarıya seçecek.

"Maddi varlığın kesin çok temel bir düzeyinin ötesinde, bireysel mutluluğu artıran tek şey üzerinde, ayarlar, diğer insanlara yardım ediyor", Google, dedi. "Eğer senin, senin, inandığın bir fikrin varsa, birisine yardım edecekti, biz, onu duymayı isteriz. Biz, o kadar çok insana öyle mümkün yardım eden fikirleri arıyoruz, herhangi bir yolda, ve biz, onları başlatması için finanse etmeyi yapıyoruz. Sen, senin fikirlerini teslim edebilirsin, ve yardımın, diğerlerinden fikirlerde oy verir."
En üst 100 fikirleri, 27 Ocak'ta ilan edilecek, 2009, en üst 20'de hangi nokta insanlarında oy verebilir, Google, dedi.

cnet news

0 yorum: