Microsoft CEO'su Ballmer aramalar, Seinfeld Reklamları ve Smartphone Hakkında Konuştu

26 Eylül 2008 Cuma


Ballmer, onunkine uzun vadeli bir planı der, arama olduğu için Microsoft, internet üstü aramasında olması için onun hırsında hiçbir yumruğu çekmez. Güncel olarak, Microsoft, üçüncü olarak yerdedir, Yahoo ve pazar lideri Google uğraşmanın arkasında uzakta. Yahoo'nun stok bedelinin, dikine düşmeye devam ettiği gerçeğe rağmen, saygın firma, pazar payında Microsoft'un arama motorunun ilerisinde sakindir.

Microsoft CEO Steve Ballmer, Yahoo'nun alışverişi olmadan onu sürdürdü, Microsoft, onun, nereye arama pazarında olmayı istediğini alabilirdi, o basitçe, alacaktı, daha çok, ayarlayacaktı. Ballmer, bir konuşmada dedi, "O, bir anda bizi alacak. Biz çok fazla, yapmalıyız."

Ballmer'in, Microsoft'un, tecrübe ve aramanın ekonomisini temel olarak değiştirmek zorunda olduğu ve kategoriyi tekrar tanımladığına inandığı CNET haber raporları. Ballmer, Microsoft'un, o yönde adımları aldığına inanır.
Ballmer, amazonun EC2 bulut hesaplama kürsüsüne Microsoft'un söylentiye dayanan kırmızı köpek yarışmacısının hakkında soruldu. Ballmer, Google'ye antitrust konularında herhangi bir tavsiye ve birleşmiş reklam eden kürsü için onların teklifi esnasında Yahoo'yu teklif etmek için konuda sessiz ve reddedilendi, şirketlerin, ileriye hareket ediyor olduğudur.

Soru esnasında, ve cevap, konuşmadan bölüştürür, Ballmer, Seinfeld-kapı reklamları hakkında soruldu. Ballmer, der, "Bir iki hafta kampanyasıydı, ama adam, onun, iki hafta daha çoğu boyunca konuşuyor olan insanları aldığını yaptı".
Ballmer hem de, onun, bir milyar cep telefonunun hepsinin, bir yılda sattığı on yıla beşe inandığını der, Smartphones olacak, ve yazılıma inanacak, ve donanım, ayrı olarak gelecekte satılacak. O, onun, çerçeveye inandığını demeye ilerledi, ve elma, güzel bir işe sahip olacak, ama hücre ürünleri olacak.

dailytech

0 yorum: