Nokia'nın Dokunmatik Telefonu Tube Hazır!

27 Eylül 2008 Cumartesi


Nokia meclisi, bir yüksek-profil dokunuş-ekran telefonunun örtüsünü kaldırmak için beklenir, zımbırtı meraklıları tarafından öyle "Tüp"'ü bildi, Perşembe günü bir olayda, sanayi analistlerine göre.

Aleti başlatmakta, nakliyeler ile dünyanın en büyük handset yapıcısı, elma AŞ'de onun yarasını alır. Onun parlak kullanıcı arayüzünü taklit etmeyi deneyen taklitçi aletlerinin bir dalgasını yola çıkan iPhone. Nokia, bir dokunuş-ekranı cellphoneye söndürmesi için büyük handset yapıcılarının sonudur.

"Nokia, muazzam basıncın altında iyi olan bir şeyi teslim etmek içindir", Carolina Milanesi dedi, Gartner AŞ'de bir analist. "İnsanlar, şimdi bir yıl üstü boyunca bunu beklemektedir".

Nokia-5800 çağırılacak olan, müziği ilk vurgulayacak olan ve açık akıllı bir telefondan bir multimedia oyuncusundan daha çok olan alet. Alete anahtar, olacak, Nokia'nın, elmanın iTunes deposunda alacak olan müzik yazılımıyla gelecek. Bir Nokia sözcüsü, yorum yapmayı reddetti.

Tüple, Nokia, kalabalık bir alana giriyor olacak. Samsung elektronik şti.i ve LG elektronik AŞ. Çeşitli dokunuş-ekran aletleriyle onların elini denedi.
Motorola AŞ. Çin'de onun Ming ürününe sahip ol. Sony Ericsson, onun Xperia X1ini başlatmayı planlar, ve harekette Ltd'i araştırır. Bir dokunuş-ekran böğürtleninde çalışmak mıdır.

the wall street journal

0 yorum: