Webde haber Nedir?

26 Eylül 2008 Cuma

Webde haber kısaca bilgisayar tarafından çevirilen yabancı kaynaklı haber ve makalelerden oluşmuş blog. Bilgisayar tarafından çevirilmiş haber ve makaleleri yayınlıyoruz, bilgisayar çevirisi gerçek çeviriyle kıyaslanamayacak kadar kötü olduğunu biz de biliyoruz, ancak bilgisayar çevirisinin tarafsız olduğunu da biliyoruz! KEY Ödemeleri 2. Listesi TC Kimlik Sorgulama Türk haber ve teknoloji sitelerinin haber kaynaklarının büyük bölümü yabancı siteler, ancak hiçbirinde çevirisi yapılan yazının linkini göremezsiniz, yani çevirinin tarafsız olup olmadığını, ne kadar gerçeği yansıttığını, eksik mi tam mı çevirisi yapıldığını bilemezsiniz ki yabancı diliniz iyi düzeyde değilse link de pek işe yaramaz. Ancak biz çevirilerimizi yaptığımız haber ve makaleleri linkleriyle birlikte veriyoruz, sizin yapmanız gereken bilgisayar ile çevirilmiş Türkçe yazıya göz gezdirerek yazı hakkında genel bir kanaat oluşmasını sağlamak, ardından varsa yabancı diliniz (İngilizce) bir de asıl kaynaktan yazıyı Adriana Lima Var Mısın yok musun'da videosu izle okumak.

Yazılarımızın ilk paragrafı genellikle konunun kısa bir özetinden oluşmakta!CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Karakaş

Hergün özellikle teknoloji alanında onlarca yazıyı sitemize eklemekteyiz, diğer sitelerde olmayan birçok yazıyı blogumuzda kolayca bulma şansına sahipsiniz!

webde haber'in
sağ kolonunda yabancı teknoloji bloglarında gezinmeden görme ihtimalinin olmadığı güncel yabancı dildeki videolar da izlemeyi bekliyor olacak!
Tuncay Güney'in 2001 yılındaki polis sorgusu Ergenekon ETO Veli Küçük kimdir tuncay güney kimdir

Şuan sadece bilgisayar çevirisinden oluşan yazılar bulunmakta blogumuzda, ancak siz ziyaretçilerimizden olumlu tepkiler gelmesi ve webde haber'in Google arama sonuçlarında iyi düzeyde görüntülenebilmesi gerçek çevirilerden oluşan haber ve makalelerle karşınıza çıkmamızı sağlayacaktır!

Hadise 2009 Eurovisyon Şarkısı:Düm Tek Tek Crazy For you video İzle Dinle

Cansel Elçin fotoğrafları ve Hayatı

0 yorum: