Webde haber Reklam Seçenekleri

26 Eylül 2008 Cuma

Webde haber, bilgisayar tarafından çevirilen yabancı kaynaklı haber ve makalelerden oluşmuş blog ve birçoğu 15-25 yaş aralığında olan binlerce internet kullanıcısı hergün bu blogu ziyaret ediyor.

Webde haber sponsporluk ve reklam şartları ile fiyatlandırma:

1.İçki, kumar, adult, telif hakkını ihlal eden, ahlâki değerlere ve T.C. yasalarına uygun olmayan her türlü site, kurum Webde haber'e sponsor olamaz.

2.Sitede görünecek sponsorluk logonuz 125px'e 125 px boyutunda JPG, JPEG ve PNG formatında olmalıdır. Sponsporluk aylık anlaşmalar ile webde haber sayfalarının sağ kolonda gösterilmesi prensibine göre uygulanmaktadır. Aylık sponsorluk ücreti 100 ytl'dir.

3. Webde haber sayfalarının üst bölümünde yayınlanacak olan 468x60 px banner fiyatı aylık 80 ytl, sağ kolonda yayınlanacak olan 120x600 gökdelen banner fiyatı aylık 60 ytl'dir.

4. Reklam bulunmadığı zamanlar yabancı dildeki teknoloji videolarının bulunduğu webde haber sağ kolonunda reklam olduğu belirtilerek yayınlanak videonun aylık ücreti 100 ytl'dir.5.Advertorial reklam seçeneğinde ise normal yazılar gibi görünen ancak başlıkta parantez içinde ve yazının sonunda, kullanıcıların advertoial reklam olduğubu anlamalarını sağlayacak bir belirti olacak. 1 hafta boyunca yayında kalacak, anasayfada en alta indiğinde ikinci sayfaya geçmeden tekrar birinci sayfada çıkacaktır, haftalık ücreti 40 ytl'dir.

6. Kullanıcıların siteden ayrılmadan vieo izleyebilmesini sağlayan
Youtube video çubuğunda reklam video-videolarınızın gösterilmesi. Aylık 40 ytl, izlenme sayısına göre reklam şeceneğinde tıklanma başı 0.25 ytl.
Sponsorluk logonuzu (logoyla birlikte iletişim adresinizi de göndermeniz rica olunur), reklam videonuzu ve reklamla ilgili her türlü soru ve önerilerinizi pasacocugu@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Sizinle iletişime geçtikten sonra sponsorluk ya da ücret banka hesabına EFT/Havale yoluyla tahsil edilir ve reklamınız ardından yayına girer.

0 yorum: