Youtube Güncelleştirdiği Video Yükleme Aracını Test Ediyor!

29 Eylül 2008 Pazartesi


Youtube yeni yükleme formunu test etmeye başlamış, bu formla kaldırılması beklenen videolar için 10 dk (10 dk'dan uzun olmama) sınırı maalesef hala duruyor! Fakat 100 mb olan video boyutu 1 gb'a çıkmış, bu VGA formatındaki videoların çok yer kaplaması nedeniyle 10 dk. sınırını aşmamasına rağmen Youtube'a yüklenememesini engellemek için yapılmış bir düzenleme. youtube video upload beta uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz!

Hafta sonunun üzerinde YouTube sakince, onların görüntülerini yayımlamak için kullanıcılar için yeni yükleyen bir aleti test etmeye başladı. Alet şimdi, görüntünün hakkında bilgi alanlarında tıkamaya başlaması için kullanıcılara izin verir, yükleme, olurken, Viddler gibi büyük kısım, Vimeo, ve diğerleri, yıllar boyunca teklif etti. Şirket, onun kullanıcılarının küçük bir sayısıyla yeni oyuncuyu test ediyor, senin, özel bir bağlantıyla ona erişebilmene rağmen.

Yeni yükleyici, veriyi düzeltmen için sana izin verir, görüntü, yüklerken.
Şirket hem de, 100MB'den 1GB'e yüklenen görüntü dosyalarının boyut sınırını artırdı. Bu, dramatik olarak onların dijital kameralarında yüksek-kaliteli VGA görüntü biçiminde vuruyor olan insanlar için şeyleri açmalıydı, önceki sınırları aşmış olacak olan dosyalara bir bir dakika görüntü tutsak almasına dönebilen bir şey.

Güncelleştirilen yükleyici hem de şimdi, hemen kullanıcı yükleme kat görüntü dosyalarına izin verir. Sen de, dosyayı seçmenin olduğu zaman bunu yapabilirsin, veya, herhangi bir önceki görüntü, yüklenmenin sürecinde olurken. Araç, yükleme için, senin, ekstra ataşları çalıştırabildiğini ifade edebilen 10 görüntüye bir zamana izin verir, daha yaşlı olanlar, baştan sona onu yapınca. Yapmak, bundan dolayı dosyanın, her ne güncel olarak, güzel bir dokunuş olan yükleme olduğunu kesmez.

Yükleyen süreçle değiştirmeyen iki şey, görüntü zaman sınırları ve uzun işleme tabi tutan zamanlardır, kendisinin aynen olan her ikisi. Görüntüler, 10 dakikada kasketlidir, ve sen hala, görmek için senin görüntünü işleme tabi tutmak sistem için senin görüntünün uzunluğundan daha uzun beklemek zorundasın. İşleme tabi tutmaya gelince, senin, yapabildiğin hiçbir şey yoktur, yine de, eğer sen, hizmette daha uzun-form görüntülerini almayı istersen, sen, büyük harfı kaldıran bir YouTube ortağı olmakta senin şansını deneyebilirsin.

cnet news
, youtube blog

0 yorum: